Peptidy proti mimickým vráskám, zapomeňte na botox!

Peptidy - úspěšný bojovník proti mimickým vráskám.
Peptidy podporují tvorbu kolagenu a elastinu, zvyšují hustotu a pevnost kůže. Uvolňují svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek.

S věkem pleť potřebuje speciální péči

Stárneme všichni. S věkem naše pleť ztrácí jas, pružnost a objevují se první vrásky. Odborníci doporučují začít se o svoji pleť starat včas a dbát včas na prevenci, než pak složitě řešit následky. Všichni víme, že největší roli hraje náš životní styl. Důležité jsou i kosmetické produkty, které naší pleti pomohou.

Probuďte Vaše buňky opět k životu pomocí peptidů

Peptidy (přesně řešeno oligopeptidy) stimulují v kůži přirozené fyziologické procesy a jsou dokonce schopné ovlivňovat chování živých buněk, za nimiž umí proniknout až do hloubky kůže. Umí v kůži stimulovat tvorbu látek, které si s vráskami poradí – zejména kolagen a elastin, jež se starají o to, aby byla naše pleť krásně vypnutá a přirozeně pružná. Velká síla peptidů spočívá i v tom, že jsou přirozenou součástí naší pokožky, jsou jí vlastní, ovšem s věkem jich začíná ubývat, a proto je nutné je doplňovat – nejlépe vhodnými kosmetickými přípravky.

Peptidy dokáží zredukovat vrásky o 63 % za 28 dnů!

V souvislosti s peptidy a péčí o pleť se dnes nejvíce mluví o látce SNAP-8™ peptide. Peptidy a jejich skvělé výsledky opěvují i klinické studie. Studie, které se věnovaly účinkům peptidů, prokázaly u testovaného vzorku vybraných osob redukci vrásek až o 63 % během 28 dnů jejího pravidelného používání a při aplikaci dvakrát denně. Peptide funguje tak, že uvolňuje kontrakce mimických svalů a uvolní je. To je princip, jak peptidy předchází tvorbě mimických vrásek, ale také vyhlazují vrásky stávající. Jedná se o neinvazivní přístup, proto použití peptidů nemá žádný vliv na mimiku tváře.

Botox vrásky také úspěšně vyhlazuje. Ale používáním kosmetiky s peptidy nehrozí žádné riziko nepovedených zákroků. Používání kvalitní kosmetiky s peptidy je proto odborníky považováno za k pleti šetrné, levné a netoxické. Peptidy jsou účinná alternativa k botulotoxinu.

Peptidy řeší vrásky i celulitidu

A zase ty vrásky! Objevili jste první vrásku? Vrásky kolem očí, úst, nebo objeví-li se vám větší vráska například mezi obočím či na čele, zaměřte se při výběru krémů a dalších kosmetických přípravků především na obsažené aktivní látky.

Revolučním objevem v péči o pleť, o kterém se ve světě krásy mluví, jsou peptidy. Co jsou peptidy? Odborně: Peptidy jsou proteiny složené z dlouhých a krátkých řetězců aminokyselin, které budují ochranou bariéru z bílkovin. Jsou přírodní i syntetické. Většina peptidů je syntetická, díky čemuž mají chemici větší kontrolu nad jejich efektivností v kosmetice. Je to jeden z příkladů, kdy přírodní kosmetika není pokaždé to nejlepší pro Vaši pleť.

Protože jsou peptidy malé, dokážou proniknout do pokožky velice snadno a efektivně. Peptidy jsou aktivní molekuly, které v kůži vytvářejí komunikační síť, po které posílají signály, když se pleť poškodí, načež začne formovat nový kolagen. Jsou nezbytné jako antioxidanty. Pleť je potřebuje k zlepšení přirozeného procesu uzdravování a rovněž k odstranění poškozeného kolagenu.

Jejich vývoj jde rychlým krokem kupředu a vědci, lékaři a další odborníci je využívají v různých oborech – ke snižování rizika infekce, pro zpevňování postavy a rozkládání tuků, odstraňování celulitidy, jako stimulátorů pro růst vlasů, k různým omlazovacím kúrám, regeneraci pokožky, ochraně pleti před škodlivinami, k odstraňování pigmentových skvrn, dokonce se mluví o tom, že tzv. neuropeptidy by mohly pomoci při léčbě psychických onemocnění. Peptidy mají obrovské regenerační schopnosti. Proto mají velký význam v boji proti vráskám.

Jedno je jisté: o peptidech ještě uslyšíme, a to nejen v kosmetice.

5 položek celkem

Cena

8402800
18402800

Značky

Položek k zobrazení: 5
peptide set maxi
Akce
ZDARMAZDARMA 3 320 Kč –15 %
2 800 Kč

Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day 50ml Noční krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Night 50ml Sérum s peptidy a kyselinou...

126
peptide set
Akce
ZDARMAZDARMA 2 480 Kč –15 %
2 100 Kč

Kosmetický set Peptidy 1. Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day2. Noční krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Night Celková cena...

127
master therapy cream day
1 240 Kč

Peptidy fungují podobně jako botox, avšak jsou k pleti mnohem šetrnější. Podle studií peptidy dokáží vyhladit vrásky až o 30%! Koncentrovaná denní péče pro zralou pleť obsahuje...

T1018
master therapy cream night
1 240 Kč

Peptidy fungují podobně jako botox, avšak jsou k pleti mnohem šetrnější. Krém s peptidy dokáže vyhladit vrásky až o 30%. Je to koncentrovaná noční péče pro zralou pleť....

T1019
Tiomi K kopie
840 Kč

Sérum obsahuje kombinaci 2 velice účinných ingrediencí pro získání zdravé a mladistvé pleti. Kombinace peptidů a kyseliny hyaluronové v jediném séru. Vysoce koncentrované sérum...

T1021