Česká kosmetika TIOMI

Kosmetika - vybíráme pro vás ty nejúčinnější kosmetické přípravky

Vyzkoušejte vysoce koncentrované kosmetické výrobky. Jedině zdravá pokožka je krásná. Kosmetiku pečlivě vybíráme, testujeme, to nejlepší Vám nabízíme

Kosmetika s kyselinou hyaluronovou - kyselina hyaluronová je nazývána kyselinou mládí

Mladá pleť obsahuje dostatek této kyseliny, ale s věkem její množství klesá. Dochází k dehydrataci pokožky a tím ke ztrátě pružnosti a vzniku vrásek. Hydratační krémy pomohou hydratovat pouze vrchní vrstvy pokožky. Kosmetické přípravky s kyselinou hyaluronovou umožňují hlubokou hydrataci. Největší účinek kyseliny je ve střední vrstvě kůže – dermis – kde vznikají vrásky. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidské kůže, nachází se v mezibuněčném pojivu tkání. Váže na sebe vodu, proto dokonale hydratuje. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny. Pomáhá k růstu a obnovení kolagenových vláken, proto je důležitá pro pružnost a pevnost pleti.

Přibližně od 25ti let v pleti množství kyseliny hyaluronové ubývá a pleť ztrácí pevnost, pružnost, hydrataci a začínají se tvořit vrásky. Moderní kosmetika nabízí řešení. Kosmetické přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou jsou velmi účinný prostředek pro zvýšení hydratace, zpevnění a dodání pružnosti pleti. Kosmetická séra, pleťové krémy, oční krémy, masky představují velice účinné ošetření a omlazení pleti.

Česká profesionální kosmetika TIOMI

Speciální pleťová kosmetika představuje nadstavbovou péči o pleť. Česká profesionální kosmetika TIOMI je určena pro péči v kosmetických salonech a v dermatologických ordinacích. Splňuje vysoké nároky současné dermatologie a na českém trhu patří k nejkvalitnějším.

Vysoce koncentrovaná pleťová séra a masky

Vysoce koncentrovaná pleťová séra a masky obsahují

Kaviár pro regeneraci pleti

velmi bohatý na vitamíny, aminokyseliny, minerály, proteiny a mikročástice, které po nanesení pokožku zpevňují, hydratují, zlepšují elasticitu a výrazně zpomalují proces stárnutí. Kaviár je bohatý zdroj mořské DNA, která je klíčovým elementem k regeneraci pleti.

Kolagen pro pevnou pleť

nejrozšířenější protein v lidském těle odpovídá za regeneraci kožních buněk. Stárnutím dochází k nižší produkci kolagenu, což je příčinou pomalé obnovy buněk a tvorby vrásek. Proto je důležité pleti kolagen dodat. Kolagenové sérum je velmi účinné pro pružnost, pevnost a hydrataci pokožky, Navíc stimuluje pleťové buňky k tvorbě vlastního kolagenu a udržuje tak pleť elastickou a pevnou i do budoucnosti.

Elastin pro omlazení pleti - používáním přípravků obsahujících elastin a kolagen můžete svoji svěží pleť získat zpět

bílkovina obsažená ve spodních vrstvách pokožky, mezi vlákny kolagenu. Kolagenem a elastin jsou odpovědné za pružnost pokožky. S přibývajícím věkem dochází ke ztrátě kolagenu i elastinu. Pleť ztrácí pružnost a začínají se tvořit vrásky. Koncentrované Kolagenové sérum s elastinem stimuluje tvorbu nových elastinových vláken pro omlazení pleti.

Anti-aging proti stárnutí pleti

Nejmodernější anti-aging studie dokazují, že přirozený proces stárnutí pleti můžeme ovlivnit v daleko větší míře, než jsme se domnívali. Anti-aging strategie - ochrana a regenerace kolagenových a elastikových vláken.

Kosmetika nejen pro péči v kosmetických salonech - česká kosmetika splňuje vysoké nároky současné dermatologie a na českém trhu patří k nejkvalitnějším

Česká profesionální kosmetika TIOMI je určena pro péči v kosmetických salonech a v dermatologických ordinacích. Speciální pleťová kosmetika představuje nadstavbovou péči o pleť.

Vysoce koncentrovaná pleťová séra a masky obsahují: kaviár, kolagen, elastin.

Řešení pro pleť citlivou, problematickou, pleť stárnoucí s vráskami i pro pleť s kuperózou. Výrobky můžete kombinovat s kosmetikou, kterou běžně používáte.

Kosmetika TIOMI má protokol o zhodnocení bezpečnosti výrobku, vydaný Státním ústavem zdravotnictví. Tento výrobek je v souladu s požadavky aktuálních předpisů platných pro kosmetické prostředky.