Česká kosmetika TIOMI

Kosmetika - vybíráme pro vás ty nejúčinnější kosmetické přípravky

Vyzkoušejte vysoce koncentrované kosmetické výrobky. Jedině zdravá pokožka je krásná. Kosmetiku pečlivě vybíráme, testujeme, to nejlepší Vám nabízíme

Kosmetika s kyselinou hyaluronovou - kyselina hyaluronová je nazývána kyselinou mládí

Mladá pleť obsahuje dostatek této kyseliny, ale s věkem její množství klesá. Dochází k dehydrataci pokožky a tím ke ztrátě pružnosti a vzniku vrásek. Hydratační krémy pomohou hydratovat pouze vrchní vrstvy pokožky. Kosmetické přípravky s kyselinou hyaluronovou umožňují hlubokou hydrataci. Největší účinek kyseliny je ve střední vrstvě kůže – dermis – kde vznikají vrásky. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidské kůže, nachází se v mezibuněčném pojivu tkání. Váže na sebe vodu, proto dokonale hydratuje. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny. Pomáhá k růstu a obnovení kolagenových vláken, proto je důležitá pro pružnost a pevnost pleti.

Přibližně od 25ti let v pleti množství kyseliny hyaluronové ubývá a pleť ztrácí pevnost, pružnost, hydrataci a začínají se tvořit vrásky. Moderní kosmetika nabízí řešení. Kosmetické přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou jsou velmi účinný prostředek pro zvýšení hydratace, zpevnění a dodání pružnosti pleti. Kosmetická séra, pleťové krémy, oční krémy, masky představují velice účinné ošetření a omlazení pleti.

Česká profesionální kosmetika TIOMI

Speciální pleťová kosmetika představuje nadstavbovou péči o pleť. Česká profesionální kosmetika TIOMI je určena pro péči v kosmetických salonech a v dermatologických ordinacích. Splňuje vysoké nároky současné dermatologie a na českém trhu patří k nejkvalitnějším.

Vysoce koncentrovaná pleťová séra a masky

Vysoce koncentrovaná pleťová séra a masky obsahují

Kaviár pro regeneraci pleti

velmi bohatý na vitamíny, aminokyseliny, minerály, proteiny a mikročástice, které po nanesení pokožku zpevňují, hydratují, zlepšují elasticitu a výrazně zpomalují proces stárnutí. Kaviár je bohatý zdroj mořské DNA, která je klíčovým elementem k regeneraci pleti.

Kolagen pro pevnou pleť

nejrozšířenější protein v lidském těle odpovídá za regeneraci kožních buněk. Stárnutím dochází k nižší produkci kolagenu, což je příčinou pomalé obnovy buněk a tvorby vrásek. Proto je důležité pleti kolagen dodat. Kolagenové sérum je velmi účinné pro pružnost, pevnost a hydrataci pokožky, Navíc stimuluje pleťové buňky k tvorbě vlastního kolagenu a udržuje tak pleť elastickou a pevnou i do budoucnosti.

Elastin pro omlazení pleti - používáním přípravků obsahujících elastin a kolagen můžete svoji svěží pleť získat zpět

bílkovina obsažená ve spodních vrstvách pokožky, mezi vlákny kolagenu. Kolagenem a elastin jsou odpovědné za pružnost pokožky. S přibývajícím věkem dochází ke ztrátě kolagenu i elastinu. Pleť ztrácí pružnost a začínají se tvořit vrásky. Koncentrované Kolagenové sérum s elastinem stimuluje tvorbu nových elastinových vláken pro omlazení pleti.

Anti-aging proti stárnutí pleti

Nejmodernější anti-aging studie dokazují, že přirozený proces stárnutí pleti můžeme ovlivnit v daleko větší míře, než jsme se domnívali. Anti-aging strategie - ochrana a regenerace kolagenových a elastikových vláken.

Kosmetika nejen pro péči v kosmetických salonech - česká kosmetika splňuje vysoké nároky současné dermatologie a na českém trhu patří k nejkvalitnějším

Česká profesionální kosmetika TIOMI je určena pro péči v kosmetických salonech a v dermatologických ordinacích. Speciální pleťová kosmetika představuje nadstavbovou péči o pleť.

Vysoce koncentrovaná pleťová séra a masky obsahují: kaviár, kolagen, elastin.

Řešení pro pleť citlivou, problematickou, pleť stárnoucí s vráskami i pro pleť s kuperózou. Výrobky můžete kombinovat s kosmetikou, kterou běžně používáte.

Kosmetika TIOMI má protokol o zhodnocení bezpečnosti výrobku, vydaný Státním ústavem zdravotnictví. Tento výrobek je v souladu s požadavky aktuálních předpisů platných pro kosmetické prostředky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení