Denní krém s peptidy pro zralou pleť / Master Therapy Cream Day 50ml

32 hodnocení
Značka: Tiomi
1 240 Kč
Skladem

Peptidy fungují podobně jako botox, avšak jsou k pleti mnohem šetrnější. Podle studií peptidy dokáží vyhladit vrásky až o 30%! Koncentrovaná denní péče pro zralou pleť obsahuje kombinaci velice účinných ingrediencí pro získání zdravé a mladistvé pleti. Působí účinně proti vráskám, včetně těch hlubokých. Předchází vráskám mimickým a vyhlazuje stávající. Pravidelným používáním získáte jemnou, hedvábnou a pevnou pokožku.

Peptidy působí na samotnou funkci buněčné struktury. Zmírňují napětí obličejových svalů, čímž zamezují tvorbě mimických vrásek. Podle studií peptidy dokáží vyhladit vrásky až o 30%. Unikátní komplex s peptidy vyhlazuje hluboké vrásky. Zvyšuje buněčnou dlouhověkost pleti. Působí hluboko pod povrchem pokožky. Zpevňuje obličejové kontury. Zastavuje viditelné známky stárnutí. Extrakt z okurky zpevňuje kolagen v pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peptidy úspěšně bojují proti mimickým vráskám. Podporují tvorbu kolagenu a elastinu, zvyšují hustotu a pevnost kůže. Uvolňují svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek. 

Peptidy stimulují v kůži přirozené fyziologické procesy a jsou dokonce schopné ovlivňovat chování živých buněk, za nimiž umí proniknout až do hloubky kůže. Umí v kůži stimulovat tvorbu látek, které si s vráskami poradí – zejména kolagen a elastin, jež se starají o to, aby byla naše pleť krásně vypnutá a přirozeně pružná. Velká síla peptidů spočívá i v tom, že jsou přirozenou součástí naší pokožky, jsou jí vlastní, ovšem s věkem jich začíná ubývat, a proto je nutné je doplňovat – nejlépe vhodnými kosmetickými přípravky.

Botox vrásky také úspěšně vyhlazuje. Ale používáním kosmetiky s peptidy nehrozí žádné riziko nepovedených zákroků. Používání kvalitní kosmetiky s peptidy je proto odborníky považováno za k pleti šetrné, levné a netoxické. Peptidy jsou účinná alternativa k botulotoxinu.

Věděli jste, že aplikování peptidů na pokožku funguje jako trik, po kterém si pleť myslí, že ztratila kolagen, což má za následek, že ho začne tvořit víc?
Argireline peptid - New Age - prvotřídní péče pro zralou pleť.

Použití:
nanášejte krém ráno na očištěnou pleť

Česká kosmetika TIOMI. Bez parabenů.
Používáme nejúčinnější a ověřené ingredience: KYSELINA HYALURONOVÁ / KAVIÁR / KOLAGEN / CANNABIS / RETINOL / PEPTIDY.

Česká firma TIOMI vyrábí již 10 let speciální kosmetiku, původně určenou pouze do kosmetických salonů. Na základě zájmu našich klientek jsme rozšířili sortiment o další přípravky pleťové kosmetiky. Kvalita výrobků naší firmy je léty prověřená, přípravky jsou charakteristické vysokým obsahem účinných látek a šetrným zpracováním speciálními technologiemi. Všechny přípravky jsou řádně atestovány a nejsou testovány na zvířatech