Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou 30ml

10 hodnocení
Značka: Tiomi
580 Kč
Skladem

Lifting Serum / Hyaluronic Gel. Sérum pro zralou pleť, proti vráskám a projevům stárnutí. Koncentrované sérum s vysokým obsahem čisté kyseliny hyaluronové. Úspěšně bojuje proti nepříjemným projevům stárnutí. Účinné proti vráskám, suché, unavené a ochablé pleti. Stimuluje tvorbu nových elastických a kolagenových vláken.

Oblíbený přípravek s praktickým dávkováním. Dobře se vstřebává, rychle a viditelně působí, je hypolaergenní a vhodný i pro citlivou pletí. Kvalitní výrobek vysoké české kvality. Používán v kosmetických salonech.

Použití: aplikujte ráno i večer přímo do vrásek, na čistou pleť, pod oblíbený krém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné látky: Kyselina hyaluronová - elixír mládí pro pleť

Kyselina hyaluronová má výrazné účinky proti stárnutí pokožky. Velké množství této kyseliny v lidském těle se nachází právě v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce výrazně klesá, což vede ke vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí pokožky.

Kyselina hyaluronová neboli hyaluronan hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svými antioxidačními účinky pleť chrání před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na důležitých biologických pochodech v pokožce.

Stárnutím se koncentrace kyseliny v pokožce výrazně snižuje. Tím dochází k dehydrataci pokožky, které je příčinou jejího stárnutí a vrásnění. Pravidelné dodávání této kyseliny mládí pleti je proto velmi důležité pro její zdraví a mladistvý vzhled.

Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové

  • vyhlazuje a redukuje jemné i hlubší vrásky, omezuje tvorbu vrásek nových
  • zpomaluje projevy stárnutí
  • hloubková hydratace
  • regenerace pleti
  • chrání kůži před zevními vlivy
  • účinně blokuje volné radikály

Česká kosmetika TIOMI. Bez parabenů.
Používáme nejúčinnější a ověřené ingredience: KYSELINA HYALURONOVÁ / KAVIÁR / KOLAGEN / CANNABIS / RETINOL / PEPTIDY.

Česká firma TIOMI vyrábí již 10 let speciální kosmetiku, původně určenou pouze do kosmetických salonů. Na základě zájmu našich klientek jsme rozšířili sortiment o další přípravky pleťové kosmetiky. Kvalita výrobků naší firmy je léty prověřená, přípravky jsou charakteristické vysokým obsahem účinných látek a šetrným zpracováním speciálními technologiemi. Všechny přípravky jsou řádně atestovány a nejsou testovány na zvířatech