Kolagenové sérum s elastinem / Collagen Serum With Elastin 30ml

Neohodnoceno
680 Kč
Skladem

Mimořádně účinný prostředek v boji proti vráskám od české značky Tiomi

Věděli jste, že kolagen stimuluje přirozený proces obnovy pokožky?

Mimořádně účinný prostředek v boji proti vráskám. Sérum pro zralou pleť. Vysoce koncentrované kolagenové sérum určené k péči o stárnoucí nebo poškozenou pleť Elastin stimuluje stavbu elastinových vláken pro zlepšení stavu pleti. Je složen z proteinových komponentů vláken tkáně, které jsou rozpustné ve vodě.

Účinná látka Kolagen / Collagen

mladé pleti vypíná první vrásky, starší navrací zašlou slávu, načež mladistvý vzhled přetrvává. Po každém nanášení se do pokožky vstřebá pouze malé množství kolagenu, proto není důležité kolik jej použijeme, ale jak často a vstřebává se velice rychle a dobře.
Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky, pomáhá regenerovat kožní buňky. Dobře poutá vodu, čímž zvyšuje vlhkost pleti a dodává jí energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásnou pleť nemůžeme mít navěky. Ale její krásu můžeme výrazně prodloužit. Náš vzhled velmi ovlivňuje životní styl. Dokonce umíme zpomalit i stárnutí pleti. Jak? Nakrmit ji potřebnými živinami!

Jednou z nejdůležitějších je právě kolagen. Základní stavební hmota pokožky - neviditelná výztuž pleti. Tělu vlastní bílkovina. V mládí jí máte dostatek. Ale s věkem rapidně ubývá. Podle vědců dokonce úbytek kolagenu začíná už ve 20 ti letech! Pokožka poté ztrácí elasticitu a začínají se tvořit vrásky.