Kaviárové sérum / Caviar Essentialis Serum 30ml

3 hodnocení
540 Kč
Skladem

Největší množství aktivních látek, oblíbený produkt od české značky Tiomi

Věděli jste, že v kosmetice je kaviár považován za jednu z nejúčinnějších omlazovacích složek, s obrovským množstvím omlazujících aktivních látek?

Kaviár obsahuje největší množství aktivních látek. Sérum pro suchou, citlivou i zralou pleť. Sérum obsahuje nesmírně vysokou koncentraci extraktu z kaviáru ve špičkovém krémovém základu. Pravidelným používáním docílíte sametové hebkosti pleti.

Vyznačuje se tonizujícími, reparačními, regeneračními a hydratačními účinky. Vhodný na všechny typy pleti, včetně velmi citlivé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaviár byl vždy symbolem luxusu a jako takový dokáže předat pleti spoustu ze svého bohatství.

Uvnitř obsažené aminokyseliny mají nanejvýš pozitivní vliv na vývoj kožních buněk a hydratační efekt, načež mastné kyseliny vodu uzamykají a pleť vydrží dlouhou dobu hydratovaná a mladá.

Vitamíny jsou hlavním nástrojem na likvidaci vrásek a regeneraci pleti. Rovněž působí příznivě proti účinkům volných radikálů. Minerály oplývají zpevňujícím účinkem.

Věděli jste, že v kosmetice je kaviár považován za jednu z nejúčinnějších omlazovacích složek vůbec, s extrémním množstvím aktivních látek?