Sérum s konopným olejem Cannabis Serum 30ml

Kód: T1008
Značka: Tiomi
540 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.11.2018

Pro zdravou a rychlou obnovu citlivé pleti. Sérum pro velmi citlivou pleť. Mimořádně jemné ošetření pleti sérem Cannabis je vhodné zejména pro citlivou pleť. Účinek je znásoben přídavkem kolagenu a kyseliny hyaluronové a tím se stává přípravkem vhodným pro každou věkovou kategorii.

Pomáhá při řešení široké škály problémů: působí silně antibakteriálně, protizánětlivě, protialergicky, je vhodný na problémy s akné a ekzémy, zabraňuje vzniku zanícených kožních pórů.

Pleť je posléze vláčná, hladká, lesklá a zároveň chráněná před popraskáním a vysušením a při stálém používání, díky schopnosti regulovat hydrataci pleti, dokáže udržet mladistvý vzhled. Další a nesmírně důležitá vlastnost je vytváření ochranné bariéry, která pleť chrání před extrémními slunečními projevy a rovněž i mrazy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné látky:
Omega-6 a Omega-3 - esenciální mastné kyseliny, jsou zastoupeny v poměru 3:1. Tento poměr je v ideální rovnováze a je zodpovědný za lesk naší pleti, které dodává kyslík do každé buňky.

Věděli jste, extrakt ze semínka Cannabis Sativa obsahuje víc esenciálních mastných kyselin než kterákoli jiná rostlina na světě?

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TIOMI
Hmotnost: 10 kg

Tiomi - popis