Speed Bronzer samoopalovací sprej 100ml

Kód: F2097
Značka: Chris Farrell
828 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Speed Bronzer je samoopalovací tekutina ve formě spreje.Cool Pleť bude vypadat jako přirozeně do hloubky opálená, intenzita opálení může být různá v závislosti na aplikaci. Je možné vybrat si mezi Středozemním opálením po Karibské opálení. Speed Bronzer obsahuje 3 různé samoopalovací směsi, které zajistí přirozené samoopalovací výsledky. Speed Bronzer obsahuje přidané pečující směsi, které udržují pleť hladkou a pružnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace:

1) Středozemní opálení: Nejdříve použijte váš denní krém, ale nevmasírovávejte ho do pokožky a pak nastříkejte 1-2 dávky Speed Bronzeru do dlaně a rozetřete rovnoměrně krém se Speed Bronzerem. Toto je nejjednodušší způsob pro docílení rovnoměrného opálení. Je ideální pro oblast obličeje, kde je většinou požadovaná menší intenzita opálení. Tuto kombinaci můžeme natřít během dne i na noc. Efekt lehkého opálení je viditelný ihned. Středozemní opálení je viditelné po 3-4 hodinách. Důležité: po aplikaci si umyjte ruce

2) Karibské opálení: K docílení Karibského opálení aplikujte Speed Bronzer na očištěnou pokožku. Můžeme Speed Bronzer nastříkat přímo na pokožku, nebo do dlaní, pak jemně a pravidelně rozetřeme po pokožce. Slabý efekt opálení je viditelný ihned. Intenzivní Karibské opálení je viditelné po 3-4 hodinách. Denní krém můžeme nanést po 30 minutách. Důležité: po aplikaci si umyjte ruce Obě metody nanášení mohou být kombinovány: Metoda 1 na obličej, krk a dekolt Metoda 2 na zbytek těla. Speed Bronzer poskytuje odolnější opálení, než běžné samoopalovací prostředky, po kterých opálení postupně mizí po 3 dnech. Správná aplikace Speed Bronzeru oddaluje blednutí opálení. Speed Bronzer neobsahuje UV filtr.

Německá kosmetika Chris Farrell