Sculpture your bust zpevňující krém na prsa 150ml

Kód: T3066
Značka: Chris Farrell
590 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Zpevňující krém na prsa, vyhlazuje pokožku poprsí, obnovuje metabolismus v prsní tkáni. Pro všechny typy pleti a každý věk.

Zpevňující krém pro pevná a krásná prsa bez plastiky! Zpevňující krém (emulze) na prsa Sculpture your bust, značka Chris Farrell.

Velmi účinná zpevňující emulze zpevňuje a vyhlazuje citlivou pokožku prsou, aktivuje oxidaci tkáňových buněk a obnovuje tak metabolismus v prsní tkáni. Pleť poprsí je při pravidelném používání intenzivně hydratovaná, získá mladistvý a svěží vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné látky:
Speciální přírodní biopeptidy, které pokožku prsou regenerují a zpevňují avokádový olej a další kvalitní oleje příznivě působící na pleť poprsí.

Pevná a krásná prsa bez plastiky Pěkná a pevná prsa se odedávna pokládají za symbol ženské krásy. Pevnost, pružnost, nebo ochablost je závislá na tkáni, která je jejich jedinou oporou. Krása poprsí tedy závisí hlavně na tonizaci a napnutí pokožky, která ho pokrývá a která tvoří „přirozenou podprsenku“. Abychom si poprsí udržely co nejdéle v pěkném tvaru je důležité pravidelně aplikovat zpevňující krémy, dodržovat správnou životasprávu, provádět speciální cvičení a masáž studenou vodou.

Vhodné pro pleť: Je vhodný pro všechny typy pleti a každý věk.

Použití: Pro všechny typy pleti, pro ženy všech věkových kategorií, hlavně pro ženy po porodu a ve zralém věku. Jemně emulzi vmasírujte krouživými pohyby do vlhké pokožky prsou po koupeli nebo sprchování. Vhodné pro denní použití.

Německá kosmetika Chris Farrell