Phytin Mask pleťová maska zklidňující na kuperózu a ekzémy 50ml

Kód: F2076
Značka: Chris Farrell
441 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Pleťová maska na kuperózu, ekzém a na zarudlá místa pleti. Jemná krémová maska snižující propustnost kapilár na těle a na pleti. Používá se také na zarudlá místa pleti. Použití: pleť znečištěná, ekzematická, suchá a vrásčitá. Účinné látky: sójový olej, výtažek z hroznů, z koňského kaštanu, z břečťanu a z pohanky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rosacea - charakteristicky je lokalizována ve tváři ve tvaru motýla. Jde o odlupování erytému (červené uhrovité rány, bývá zasažený nos, čelo a někdy i krk), které se může zvyšovat. Rosacea není onemocnění. Může ji vyvolat i silné sluneční záření.

Teleangiectasias je jemné, ale trvalé rudnutí, které se může rozšiřovat do stran a dolů. Může se spojit nebo vytvořit individuální hvězdicovité žilky. Často se rozvětvuje nebo rozvíjí a to vede k vytváření uhrovitých pupenců. Jestliže se objeví v dětství a není dědičná, tak lze předpokládat, že se sama ztratí po pubertě.

Teleangiectasias se může projevit dokonce po i malé dávce rentgenového záření. K hvězdicovitosti žilek můžou vést některá vážná onemocnění jako je např. cirhóza jater.

Proti uvedeným příznakům je účinné dodržovat dietu – zákaz alkoholu, nikotinu, ostrého koření, ostrých nápojů a jídla, saunování, slunění, atd.

Vhodné pro pleť:
znečištěná
ekzematická
suchá vrásčitá
s kuperózou
s rosaceou

Použití: Aplikujte na důkladně vyčištěnou pleť a nechte působit přibližně 15 minut. Setřete navlhčeným ubrouskem nebo vatovým tamponem.

Na zarudlá místa na pleti se maska pečlivě nanese na dobře vyčištěnou pleť. Můžou se pokrýt i oční víčka. Phytin Mask se nechá působit asi 15 – 20 minut. Následně se zlehka očistí vlažným vlhkým ubrouskem.

Pro domácí ošetření se doporučuje Phytin Mask v kombinaci s krémem Phytamille jako prevence proti výše uvedeným příznakům.

Německá kosmetika Chris Farrell