No-Age Juvenizer pro redukci vrásek 30ml

Kód: F2034
Značka: Chris Farrell
1 184 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Redukce vrásek – bez injekcí, bez skalpelu

Jen 2 kapky denně pro mladiství vzhled
Jen 2 kapky denně pro viditelné vypnutí a vyhlazení pleti

Stárnutí kůže je postupný progresivní fyziologický proces, který má vliv na vnější vzhled a vnitřní funkci metabolismu kůže . Expresní linky , obličejové vrásky, povislá kůže, snížený turgor, jsou nejviditelnější projevy stárnutí.
Pleť ztrácí svou pevnost a pružnost, chová se nezdravě ,působí unaveně.
Medicína nabízí jako řešení injekční aplikaci botoxu . Často bolestivou aplikaci s potenciálními riziky .

Chris Farrell přináší 2 nové vysoce efektivní produkty:
Shape Resurfacing (Art. 6053)
No – Age Juvenizer (Art. 2034)
2 gely se stejným efektem a s různou účinností

Shape Resurfacing nabízí intenzivní účinek

No – Age Juvenizer je light preparát

Vliv obu gelů:

Snížení neuronální aktivity . Nervový signál , který je zodpovědný za nadměrné svalové kontrakce, díky nimž dochází k tvorbě vrásek, je výrazně snížen.

Ihned po aplikaci:

Cítíte a vidíte přirozený liftingový efekt. Vaše pleť vypadá čerstvější, mladší a pevnější. Zároveň je vaše pleť dlouhodobě hydratována, dobře váže vodu. Dochází k viditelné redukci kožních pórů, pleť se stává jasnější a jemnější.
2 kapky denně pro přirozený mladistvý vzhled pleti.
2 kapky denně pro efekt, který můžete cítit i fyzicky.
Jakmile nanesete Shape Resurfacing nebo No - Age Juvenizer na kůži, ucitíte, že vaše pokožka začne lehce brnět, přípravek funguje. Brnění je známkou toho, že přípravek působí na nervová zakončení.
Během 2 minut, pocit brnění ustane. Zkušenost ukazuje, že tento pocit je časem méně zřetelný. Závisí na celkovém stavu kůže, avšak neznamená, že přípravek neúčinkuje, pokud brnění časem ustává.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodné pro

aplikace: Jak použít Shape Resurfacing nebo No - Age Juvenizer : po očištění a tonizaci použijte jednu kapku gelu na celý obličej, oči vždy musí zůstat zavřené. Gel "pracuje". Podívejte se do zrcadla, radujte se z prvního úspěchu. Jakmile odezní brnění, naneste a lehce rozetřete obvyklý denní krém. Krém do pleti nevmasírovávejte. Po té naneste druhou kapku gelu a rozetřete tak, aby se vše vypnulo, lehkými tahy ve směru ze středu obličeje do stran.Ucítíte opět lehké brnění.Po té můžete nanést obvyklou péči – make-up, pudr,... .Pohled do zrcadla vám ukáže váš přirozeně vypnutý, vyhlazený obličej. Aplikace gelu by měla být provedena každý den, je vhodný pro muže i ženy. Minimální věk pro aplikaci gelu není určen, rozhodující je stav pleti. Vyberte si mezi dvěma přípravky, ať už lehký nebo intenzivní, rozhodující pro výběr je stav pleti.

Německá kosmetika Chris Farrell