Moon Drops hydratační krém na první vrásky 50ml

Kód: F2005
593 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Hydratační krém na první vrásky. Dodává pleti jemnost, svěžest a mladiství vzhled bez mastného filmu. Olejovo-hydratační emulze je vhodná pro všechny typy pleti, použití jako denní i noční krém. Nedostatečně hydratovaná, suchá i mastná pleť se vyskytují běžně. Pleť vypadá unaveně a začínají se tvořit jemné vrásky. Moon Drops dodává pleti jemnost, svěžest a mladiství vzhled bez mastného filmu. Použití: pleť dehydratovaná, mladá problémová pleť, zralá pleť, normální pleť s minimem problémů. Účinné látky: avokádový olej, fruktóza, kyselina mléčná, urea.

Výzkum se dlouhodobě zabývá jedním z hlavních kosmetických problémů, kterým je hydratace pleti. Moon Drops (Měsíční kapky) představují prototyp preparátu pro zpevnění pokožky a vlhčení. Používá se především pro mladou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Moon Drops aplikujte na dobře vyčištěnou pleť v průběhu dne. Můžete aplikovat také v oblasti očního okolí (bez předchozí tonizace). Kombinují-li se s jinými preparáty řady BASIC LINE - PURELL, aplikují se Moon Drops vždy jako první.

Večer je nechejte po aplikaci absorbovat a působit 30 vteřin, teprve potom použijte noční krém např. Revitam A nebo Phytamille.

Vhodné pro pleť:
nedostatečně hydratovaná pleť
mladá pleť
zralá pleť
nekomplikovaná pleť