Phytamille zklidňující krém na citlivou kuperózní pleť 50ml

Kód: F2003
Značka: Chris Farrell
627 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Pleťový krém zklidňující, na citlivou kuperózní pleť. Na suchou pokožku bez hydratace. Phytamilie je intenzivní obohacující emulze vyvinutá zvláště pro pleť, která pravidelně trpí nebo má partie trpící nedostatkem mastnoty a podrážděností. Phytamille redukuje rozšiřování kapilár a zarudnutí. Použití: na permanentně mastnou a suchou pleť, citlivou pleť, pleť náchylnou k zarudnutí a erytémům, pleť poškozenou sluncem, podrážděnou pleť, kuperózní pleť, edémy a pleť s poruchou pigmentace.

Taková pleť má obecně sklony k zánětům a je často extrémně podrážděná. Citlivost pleti se později projeví ve výskytu červených skvrn nebo dokonce i v červených místech. Často má také tendenci k rozšiřování kapilár, tj. pleť, která "vypadá rudě". Když je pleť vystavena krátkodobým změnám teploty, tak reaguje zrudnutím. Tento typ pleti se projevuje u všech věkových skupin a tyto problémy jsou stejné u žen i u mužů. Phytamille je velmi jemná emulze, která nelepí, nezanechává bílé skvrny a rychle se absorbuje. Je složená tak, aby aktivní substance působily efektivně. Má silně adstringentní účinky, zpevňuje kapiláry (i na nohách).

Phytamille redukuje rozšiřování kapilár a zarudnutí. Používá se na normální a suchou pleť, citlivou pleť, pleť náchylnou k zarudnutí a erytémům, pleť poškozenou sluncem, podrážděnou pleť, kuperózní pleť, edémy a pleť s poruchou pigmentace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

používejte na pečlivě očištěnou pleť ráno i večer. Jestliže je nutné, aplikujeme i několikrát denně. Doma může být aplikován jako denní nebo noční. Může se také používat průběžně nebo jako kůra po 4-6 týdnů.

Vhodné pro pleť:
na znečištěnou pleť
suchá pleť bez hydratace
na kuperózu
na alkalickou pleť (kuřáci)

Účinné látky:
avokádový olej
pohankový extrakt
olej z měsíčku
výtažek z koňského kaštanu a z břečťanu.

Německá kosmetika Chris Farrell