Ivory Whitening krém na pigmentové skvrny 50ml

Kód: F2531
880 Kč / ks
Můžeme doručit do:
25.7.2018
Skladem

Krém na pigmentové skvrny pro získání zářivější pleti s efektem vyrovnané barvy pleti. Účinná a bezpečná cesta k zesvětlení pleti; omezuje skvrny pomocí tří aktivit. - Omezuje tvorbu melaninu; Tyrosinase stoppage - Okamžitý "změkčující" efekt, pleť vykazuje opálově matný vzhled.

Zásadně zpomaluje proces melanogeneze, vede k postupnému výraznému zesvětlení barvy pokožky. Bělící krém Ivory Whitening je netoxický a vhodný pro průběžné používání. Krém na pigmentové skvrny Ivory Whitening neobsahuje ochranný filtr proti slunečnímu záření. Použití: zesvětlení snědé pleti, na stařecké skvrny, na chloasma - hyperpigmentace, pigmentace jizev, zesvětlení nestejnoměrně zabarvené pleti. Ivory Whitening je netoxický a vhodný pro průběžné používání. Ivory Whitening neobsahuje ochranný filtr proti slunečnímu záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

bělící krém používejte na pečlivě očištěnou pleť ráno i večer. Jemně se vmasíruje. Může se používat v kombinaci s dalšími krémy Chris Farrell - PURELL. Nejdříve se nanese standardní pleťový krém a asi po 5ti minutách lze aplikovat Ivory Whitening. Neobsahuje UV faktor. Pro lepší účinek doporučujeme nanést krém s UV faktorem dle klimatických podmínek a typu pleti.

Vhodné pro pleť:
Na barevnou pokožku
pro jihoevropské typy, Asiaty a Afričany
Na tmavé skvrny na pleti (stařecké skvrny)
Chloasma (hyperpigmentace)
Na světlou pleť s nestejnoměrným zabarvením
Zbarvení jizev
Tmavé kruhy pod očima.

Účinné látky

Neobsahuje toxický hydrochinon.
Obsahuje: Alfa-Arbutin,
Diacetyl Boldine,
modifikovaný Titandioid,
olivový extrakt,
avokádový olej