Hyaluronic Booster pleťová hydratační emulze proti vráskám 30ml

Kód: F2030
1 121 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Pleťová hydratační emulze proti vráskám. Výsledkem používání je jemná, měkká a viditelně zvlhčená pleť.

Kyselina hyaluronová je důležitou složkou v tkáních a výborně zadržuje vlhkost v pokožce. Váže vlhkost jako mikrohouba a tak vyplňuje prázdný prostor mezi kolagenovými vlákny. Po aplikaci se meziepidermální ztráta vlhkosti zastaví a pokožka vlhkost absorbuje zpět. Výsledkem je jemná, měkká a viditelně zvlhčená pleť.

Pleťová hydratační emulze proti vráskám. Výsledkem používání je jemná, měkká a viditelně zvlhčená pleť. Kyselina hyaluronová je důležitou složkou v tkáních a výborně zadržuje vlhkost v pokožce. Váže vlhkost jako mikrohouba a tak vyplňuje prázdný prostor mezi kolagenovými vlákny.

Po aplikaci se meziepidermální ztráta vlhkosti zastaví a pokožka vlhkost absorbuje zpět. Výsledkem je jemná, měkká a viditelně zvlhčená pleť.

Vhodné pro pleť: - pleť vrásčitá a dehydratovaná - pro ošetření meziepidermální ztráty vlhkosti - pomáhá vyhladit „pomačkanou“ pokožku.

Náš tip: Pokud oční okolí působí unaveně a pomačkaně, může se jednoduše i na ně použít Hyaluronic Booster. Použití v domácí péči: Hyaluronic Booster se může vhodně používat jako krém nebo jako maska. Zvláště vhodný je pro zralou pleť; na pleť se nanese silnější vrstva přípravku a nechá se působit asi 15 minut, poté se vmasíruje zbytek emulze do pokožky. Quick-Lifting (= rychlý lifting): Způsob je účinný zvláště v oblasti spodní části obličeje. Aplikuje se slabá vrstva Hyaluronic Boosteru na spodní část obličeje a roztírá se od středu směrem k uším; přípravek se jednoduše rozetře a nechá se absorbovat. Výsledkem je naprosto vypnutá pleť.

Použití: Hyaluronic Booster se aplikuje na čistou pokožku ráno, a pokud je potřeba i večer. Aby se zvýšila účinnost emulze, nanáší se Hyaluronic Booster jemnými tahy na celou tvář, dokud nedostane krémovou konzistenci. Pak se Hyaluronic Booster roztírá lehkým tlakem od středu tváře ke spánkové oblasti - vždy pouze jedním směrem. Pokud se bude kombinovat s jiným prostředkem, použije se nejdříve Hyaluronic Booster. Nechá se působit 2 – 3 minuty a pak se může aplikovat jiný prostředek nebo dokonce make-up.