Eyelid Firming Treatment 15ml

Kód: F4059
877 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Eyelid Treatment je určený pro péči o oční víčka. Je však široce použitelný. Eyelid Treatment je vodou rozpustný krém pro citlivou pleť v oblasti očních víček. Eyelid Treatment vypíná, uklidňuje a chrání pokožku, obsahuje zvláštní UV-A filtr, který chrání před slunečním zářením. Eyelid Treatment je vysoce účinný přípravek na bázi fytosteroidů, který je vhodný pro všechny typy pokožky.Eyelid Treatment je určený pro péči o oční víčka. Je však široce použitelný.

Eyelid Treatment je vodou rozpustný krém pro citlivou pleť v oblasti očních víček. Eyelid Treatment vypíná, uklidňuje a chrání pokožku, obsahuje zvláštní UV-A filtr, který chrání před slunečním zářením. Eyelid Treatment je vysoce účinný přípravek na bázi fytosteroidů, který je vhodný pro všechny typy pokožky.Eyelid Treatment je pro 24hodinovou péči se zvláště vybraným spektrem účinku: vyhlazuje a viditelně omlazuje uklidňuje a normalizuje pleť vyhlazuje a redukuje vrásky zpomaluje produkci volných radikálů a obnovuje normální funkci buněk poškozených působením UV záření

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace: při každodenní péči nanášejte přípravek bodově na dolní i horní víčko, dokud se krém plně nevstřebá. V případě hlubokých vrásek by se měl přípravek Eyelid Treatment aplikovat několikrát denně, zvláště pokud je pleť v oblasti očních víček silně unavená.