Desincrusting Mask pleťová maska čistící na akné 50ml

Kód: F2079
Značka: Chris Farrell
278 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Pleťová maska pro problematickou mastnou pleť s rozšířenými póry a akné.
Hloubkově čistící maska ve formě olejovo-hydratační emulze.

Výsledkem aplikace je čistá pleť. Vhodná pro znečištěnou, mastnou pleť, s rozšířenými póry, atopická pleť. Neobsahuje minerální tuky ani oleje. Je to účinně čistící a posilující maska s lehce kyselými vlastnostmi – pH cca 6,0.

Desincrusting Mask je vhodná pro masivně, hrubě a silně znečistěnou pleť – pro ucpané póry a pro čištění od vodou nesmyvatelného make-upu. Uvolňuje nejen mastné znečistěné části, ale také nečistoty rozpustné ve vodě, i když jsou hluboce usazeny v pórech. Nezpůsobuje penetraci vnitřní tkáňové vrstvy nebo poškození látek obsažených v buňkách. Pleť potom není suchá a ani zdrsnělá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodné pro pleť:
když v silně znečištěné pleti nelze dostatečně vyčistit póry ani účinnými přípravky, jako je Rich Cleanser, Light Cleanser nebo Cleansing Oil
když je znečištěná pleť podrážděná po nešetrném použití přístrojů nebo když pleť na jejich použití reaguje negativně
když je znečistění přímo v bolestivě problematických místech, kde by užití štětečků bylo příliš bolestivé
když pleť bolestivě reaguje na tlak nebo na masáž
když jsou na pleti nečistoty, které nejdou normálně smýt, např. od barvy na vlasy, inkoustu, oleje, barev, fixu a podobně..

Maska se může užívat dlouhodobě např. v pravidelných intervalech nebo před peelingem.

Vhodné pro pleť:
znečištěná
mastná, suchá
pleť s rozšířenými póry
vysoce atrofická pleť

Desincrusting Mask neobsahuje minerální tuky a oleje a neobsahuje saponáty (detergenty).

Použití: Nanášíme na dobře vyčištěnou pleť a necháme 20 minut působit. Během této doby maska ztuhne. Podle typu pleti ztuhne nebo vytvoří gumovitou hmotu. Smyjeme ji dostatečným množstvím vody.

Pleť musí být předem vyčištěna některým z čistících přípravků, např. Rich Cleanser, Light Cleanser nebo Cleansing Oil. Poklepáním se zjistí, jestli je pleť suchá a potom se aplikuje Desincrusting Mask. Ústa a oči se vynechají.

Nechá se maska působit 5 minut a potom je možné zapnout ozonový aplikátor na 10 minut (nebo ho nahradíme teplým obkladem + alobal). Během této doby maska ztuhne nebo získá gumovou konzistenci. Asi po 15 minutách se odstraní zbytek masky teplými obklady. Dočistí se dostatečným množstvím vody a následně přípravkem Dew Tonic. Výsledkem je pleť dostatečně čistá pro další ošetření.

Německá kosmetika Chris Farrell