Daily Lift liftingový krém omezuje mimické vrásky 30ml

Kód: F6052
Značka: Chris Farrell
ZdarmaZdarma
Daily Lift liftingový krém omezuje mimické vrásky 30ml
3 500 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Liftingový krém omezuje mimické vrásky. Účinný proti viditelným známkám stárnutí, napíná a posiluje pleť
Daily Lift uvolňuje svaly a působí okamžitý objemový efekt na místech vrásek. Vytváří tenkou vrstvu na povrchu pokožky a vyvolává tak okamžitý efekt. Svaly v obličeji se uvolní a mimické vrásky se stáhnou. Pleť získá svěží a mladiství vzhled bez plastické chirurgie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní spektrum toho, jak působí složky Daily Lift:
chrání proti stresu
podporuje slučování kolagenu
obsahuje okamžitý vyhlazovací efekt
vyrovnávání pleti s redukcí vrásek
okamžitý účinek uvolnění svalů
zvýšení objemu pokožky v místě vrásek
čištění pleťových buněk

Použití: V zásadě je vhodné používat Daily Lift k běžnému dennímu krému. Daily Lift se může použít samostatně nebo ho lze aplikovat na normální denní krém (například Daily Spa). Denní krém se nanese jen slabě a nechá se aby se úplně vtáhnul do pokožky.

Pak se Daily Lift nanese jen bodově na místa, jak je uvedeno na obrázku (na celý obličej se doporučuje množství velké jako kávové zrnko). Pracuje se lehkými tahy vždycky od středu obličeje k vlasům. Tlak by měl být asi takový, jako když se nanáší make-up. Daily Lift se nikdy nevpravujte do pokožky masírováním. Směr tahů se nemění!

Daily Lift se nechá působit asi 2 minuty a pak se pokračuje v běžné denní péči. Pokud je třeba vyhladit jen určité problémové partie na obličeji, použije se Daily Lift podle obrázku jen v daném místě a pokračuje se, jak je popsáno výše. Pro pokračující viditelný efekt lze používat Daily Lift denně.

Německá kosmetika Chris Farrell