CPR1 oční krém na citlivou pleť proti vráskám 15ml

Kód: F2017
Značka: Chris Farrell
386 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Lehký krém pro oční okolí. Vhodný i na velmi citlivá oční víčka. Pro všechny typy pleti. Obnovuje narušený lipidový metabolismus a hydratační rovnováhu, zejména u očních víček a velmi citlivého okolí očí. Vyhlazuje drobné vrásky. Krém je vhodný i na krk a dekolt. Pro všechny typy pleti. Účinné látky: bambucké máslo, fruktóza, urea.

Znaky degenerace pleti (vrásky) jsou nejdříve patrné okolo očí, na krku a dekoltu. Příliš velké vystavení slunci, nevhodný make-up, příliš časté koupání v chlorované nebo slané vodě, hodně kouře – to je vyjmenovaná jen malá část činitelů, které mění oční okolí na problematická místa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodné pro pleť:
dehydratovaná
počínající atrofie
nedostatek mastnoty
vrásky díky obličejové expresi
všechny typy pleti

Je to ideální krém pro péči o oční okolí. Obnovuje narušený lipidový metabolismus a hydratační rovnováhu zejména u očních víček a velmi citlivého okolí očí. Také zmírňuje vrásky objevující se kolem očních víček. Krém je vhodný jako speciální péče pro oblast očního okolí, ale též na krk a dekolt. Znaky degenerace pleti (vrásky) jsou nejdříve patrné okolo očí, na krku a dekoltu. Příliš velké vystavení slunci, nevhodný make-up, příliš časté koupání v chlorované nebo slané vodě, hodně kouře – to je vyjmenovaná jen malá část činitelů, které mění oční okolí na problematická místa.

Účinné látky
Bambucké máslo, fruktóza, urea.

Německá kosmetika Chris Farrell