Concentrate RT s kapátkem, pleť citlivá na slunce, na akné 3x4ml

Kód: F2707
Značka: Chris Farrell
573 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Kuperóza, akné rosacea, pleť citlivá na slunce, rudnutí

Posilňuje stěny kapilár a také chrání proti jejich propustnosti. Concentrate RT s UV-B filtrem má ochraný faktor 5,4 podle standardu DIN. Kuperóza, akné rosacea, pleť citlivá na slunce. Na místa, která mají tendenci k rudnutí.

Působí proti propustnosti stěn kapilár a také je posiluje. Koncentrát Concentrate RT je vhodný jako ochrana proti slunečnímu záření - jako filtr proti UV-B záření má ochranný faktor 5,4 podle DIN standartu – blokátor slunce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodné pro pleť:
kuperózní
akné rosacea
pleť citlivá na slunce
chloasma
teleangiectasias
problémy s pigmentací
na místa, která mají velkou tendenci k rudnutí

Použití: používejte na pečlivě očištěnou pleť ráno. Používá se na pečlivě očištěnou pleť ráno a večer. Podle potřeby se koncentrát Concentrate RT aplikuje jen na problémová místa na pleti (např. nos, oční víčka). K ošetření pigmentace se aplikuje koncentrát ráno, smíchaný s krémem proti slunci.

Je vhodné koncentrát Concentrate RT použít v situaci, kdy má chránit proti UV záření nebo např. proti vlhkému a horkému vzduchu v sauně nebo proti zimě nebo vlhkosti. V takovém případě se používá koncentrát Concentrate RT neředěný a nemá se aplikovat s iontoforézou!

Účinné látky:
Nejdůležitější aktivní prvky: Výtažek z citrónové kůry, výtažek z pomerančové kůry.

Německá kosmetika Chris Farrell