Péče o tělo > Sculpture your bust, zpevňující krém na prsa

Sculpture your bust, zpevňující krém na prsa

Zpevňující krém na prsa, vyhlazuje pokožku poprsí, obnovuje metabolismus v prsní tkáni. Pro všechny typy pleti a každý věk

Sculpture your bust, zpevňující krém na prsa

Popis produktu

Zpevňující krém pro pevná a krásná prsa bez plastiky! Zpevňující krém (emulze) na prsa Sculpture your bust, značka Chris Farrell.

Velmi účinná zpevňující emulze zpevňuje a vyhlazuje citlivou pokožku prsou, aktivuje oxidaci tkáňových buněk a obnovuje tak metabolismus v prsní tkáni. Pleť poprsí je při pravidelném používání intenzivně hydratovaná, získá mladistvý a svěží vzhled.

Účinné látky
Speciální přírodní biopeptidy, které pokožku prsou regenerují a zpevňují
avokádový olej a další kvalitní oleje příznivě působící na pleť poprsí.

Pevná a krásná prsa bez plastiky Pěkná a pevná prsa se odedávna pokládají za symbol ženské krásy. Pevnost, pružnost, nebo ochablost je závislá na tkáni, která je jejich jedinou oporou. Krása poprsí tedy závisí hlavně na tonizaci a napnutí pokožky, která ho pokrývá a která tvoří „přirozenou podprsenku“. Abychom si poprsí udržely co nejdéle v pěkném tvaru je důležité pravidelně aplikovat zpevňující krémy, dodržovat správnou životasprávu, provádět speciální cvičení a masáž studenou vodou.

Vhodné pro pleť:
Je vhodný pro všechny typy pleti a každý věk.

Použití:
Pro všechny typy pleti, pro ženy všech věkových kategorií, hlavně pro ženy po porodu a ve zralém věku. Jemně emulzi vmasírujte krouživými pohyby do vlhké pokožky prsou po koupeli nebo sprchování. Vhodné pro denní použití.

Kód produktu: 3066

Velikost: 150 ml

Cena: 589 Kč

Běžná cena: 689.00 Kč

Dostupnost: na skladě

Další produkty

Chris Farrell - Elimination Skin Smoothing Balm, protivráskový balzám Skin Smoothing Balm, protivráskový balzám Chris Farrell - Sun Care After Sun butter, krém po slunění After Sun butter, krém po slunění Tiomi Čistící mléko / emulze - Daisy Cleansing Milk Emulsion Čistící mléko / emulze - Daisy Cleansing Milk Emulsion Tiomi Noční krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Night Noční krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Night Chris Farrell - Sun Care Sun Butter LSF 25, krém s ochranným faktorem 25 Sun Butter LSF 25, krém s ochranným faktorem 25