Suchá pleť > Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou - Lifting Serum / Hyaluronic Gel

Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou - Lifting Serum / Hyaluronic Gel

Kyselina hyaluronová - elixír mládí pro pleť

Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou - Lifting Serum / Hyaluronic Gel

Popis produktu

Koncentrované sérum s vysokým obsahem čisté kyseliny hyaluronové. Úspěšně bojuje proti nepříjemným projevům stárnutí. Účinné proti vráskám, suché, unavené a ochablé pleti. Stimuluje tvorbu nových elastických a kolagenových vláken. 

Oblíbený přípravek s praktickým dávkováním. Dobře se vstřebává, rychle a viditelně působí, je hypolaergenní a vhodný i pro citlivou pletí. Kvalitní výrobek vysoké české kvality. Používán v kosmetických salonech.

Použití: aplikujte ráno i večer přímo do vrásek, na čistou pleť, pod oblíbený krém.

Účinné látky

Kyselina hyaluronová - elixír mládí pro pleť

Kyselina hyaluronová má výrazné účinky proti stárnutí pokožky. Velké množství této kyseliny v lidském těle se nachází právě v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce výrazně klesá, což vede ke vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí pokožky.

Kyselina hyaluronová neboli hyaluronan hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svými antioxidačními účinky pleť chrání před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na důležitých biologických pochodech v pokožce.

Stárnutím se koncentrace kyseliny v pokožce výrazně snižuje. Tím dochází k dehydrataci pokožky, které je příčinou jejího stárnutí a vrásnění. Pravidelné dodávání této kyseliny mládí pleti je proto velmi důležité pro její zdraví a mladistvý vzhled.

Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové

  • vyhlazuje a redukuje jemné i hlubší vrásky, omezuje tvorbu vrásek nových
  • zpomaluje projevy stárnutí 
  • hloubková hydratace
  • regenerace pleti
  • chrání kůži před zevními vlivy
  • účinně blokuje volné radikály

Kód produktu: T1013

Velikost: 30 ml

Cena: 580 Kč

Dostupnost: na skladě

Víte, že kyselina hyaluronová je nazývána elixírem mládí pro pokožku? Klíčem k obnově a mládí pleti je proto pravidelné dodávání této kyseliny.

Další produkty

Tiomi Krém na normální a smíšenou pleť - Rich Tea Cream Krém na normální a smíšenou pleť - Rich Tea Cream Chris Farrell - Separates Eyelid Treatment Eyelid Treatment Chris Farrell - Purell Basic Desincrusting Mask, pleťová maska čistící na akné Desincrusting Mask, pleťová maska čistící na akné Chris Farrell - Elimination Youth Agrum, pleťový krém vysoce hydratační Youth Agrum, pleťový krém vysoce hydratační Chris Farrell - Purrell Basic CPR1, oční krém na citlivou pleť, proti vráskám CPR1, oční krém na citlivou pleť, proti vráskám