Speciální přípravky > Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion

Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion

okamžité vypnutí pleti

Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion

Popis produktu

Únava, stres, nemoc, probdělá noc se okamžitě projeví na naší pleti. Ne vždy si můžeme dovolit čekat na postupnou regeneraci a potřebujeme rychlé řešení. Látky obsažené v krému Radical Firming Fusion vypínají pleť neuvěřitelně rychle a vysušené pokožce navrací ztracenou vodu zpět do hloubky a tvoří ochrannou bariéru.

Stimulací kožního metabolismu vymizí známky únavy a buňky jsou posléze nabity novou energií. Obličejové kontury se okamžitě zpevní a zredukují se otoky pod očima.

Mimické vrásky, zejména na čele, kolem očí a úst, způsobené usmíváním, mračením či svraštěním čela, dokáže téměř ihned vypnout. Stimulací kožního metabolismu vymizí známky únavy a buňky jsou posléze nabity novou energií.

Použití: ideální používat před schůzkou, společenskou událostí nebo po probdělé noci.

Kód produktu: T1017

Velikost: 50 ml

Cena: 780 Kč

Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že použitá látka flexan vytváří na pleti neviditelný film, který prakticky ihned vyplňuje vrásky?

Další produkty

Tiomi Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask Chris Farrell - Purell Basic Phytin Mask, pleťová maska zklidňující na kuperózu, ekzémy Phytin Mask, pleťová maska zklidňující na kuperózu, ekzémy Chris Farrell - Purell Basic Light Cleanser, čistící mléko pro problematickou pleť Light Cleanser, čistící mléko pro problematickou pleť Chris Farrell - Mineral Therapy Defense improving tonic, pleťové tonikum pro problematickou pleť Defense improving tonic, pleťové tonikum pro problematickou pleť Tiomi Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin