Suchá pleť > Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum

Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum

Největší množství aktivních látek

Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum

Popis produktu

Sérum obsahuje nesmírně vysokou koncentraci extraktu z kaviáru ve špičkovém krémovém základu.
Pravidelným používáním docílíte sametové hebkosti pleti.
Vyznačuje se tonizujícími, reparačními, regeneračními a hydratačními účinky. Vhodný na všechny typy pleti, včetně velmi citlivé.

Účinné látky

Kaviár byl vždy symbolem luxusu a jako takový dokáže předat pleti spoustu ze svého bohatství.

Uvnitř obsažené aminokyseliny mají nanejvýš pozitivní vliv na vývoj kožních buněk a hydratační efekt, načež mastné kyseliny vodu uzamykají a pleť vydrží dlouhou dobu hydratovaná a mladá.

Vitamíny jsou hlavním nástrojem na likvidaci vrásek a regeneraci pleti. Rovněž působí příznivě proti účinkům volných radikálů.
Minerály oplývají zpevňujícím účinkem.

Kód produktu: T1010

Velikost: 30 ml

Cena: 540 Kč

Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že v kosmetice je kaviár považován za jednu z nejúčinnějších omlazovacích složek vůbec, s extrémním množstvím aktivních látek?

Další produkty

Chris Farrell - Green Line Concret Q10, sérum pro zralou pleť a vrásky Concret Q10, sérum pro zralou pleť a vrásky Tiomi Růžová voda - ROSE WATER purity fresh Růžová voda - ROSE WATER purity fresh Chris Farrell - Green Line Vivienne Regeneration Soft, regenerační krém s koenzymem Q10 Vivienne Regeneration Soft, regenerační krém s koenzymem Q10 Tiomi Hydratační krém s koenzymem Q10 - Aqua Altum Q-10 Hydratační krém s koenzymem Q10 - Aqua Altum Q-10 Tiomi Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin