Suchá pleť > Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask

Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask

Největší množství aktivních látek

Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask

Popis produktu

Speciální koncentrovaná oční maska určená k péči o jemnou pokožku očního okolí. Viditelně napíná, zpevňuje a redukuje mimické vrásky a váčky pod očima.

Krajina kolem očí je po aplikaci masky vyživená a výrazně jemnější.

Použití: naneste ve viditelné vrstvě v krajině očí. Po 10 minutách zbytky masky lehce setřete nebo odsajte vatovým tampónem. Aplikujte dvakrát týdně na očištěnou pleť.

Účinné látky

Kaviár byl vždy symbolem luxusu a jako takový dokáže předat pleti spoustu ze svého bohatství.

Uvnitř obsažené aminokyseliny mají nanejvýš pozitivní vliv na vývoj kožních buněk a hydratační efekt, načež mastné kyseliny vodu uzamykají a pleť vydrží dlouhou dobu hydratovaná a mladá.

Vitamíny jsou hlavním nástrojem na likvidaci vrásek a regeneraci pleti. Rovněž působí příznivě proti účinkům volných radikálů.

Minerály oplývají zpevňujícím účinkem.

Kód produktu: T1011

Velikost: 50 ml

Cena: 550 Kč

Dostupnost: na skladě

Další produkty

Tiomi Acne Control  Serum - Sérum na všechny formy akné Acne Control Serum - Sérum na všechny formy akné Tiomi Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Chris Farrell - Mineral Therapy Eyelid protection, oční krém na pokleslá víčka Eyelid protection, oční krém na pokleslá víčka Chris Farrell - Green Line Vivienne Regeneration Soft, regenerační krém s koenzymem Q10 Vivienne Regeneration Soft, regenerační krém s koenzymem Q10 Tiomi Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask