Suchá pleť > Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask

Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask

Největší množství aktivních látek

Kaviárová oční maska - Caviar Eye Mask

Popis produktu

Speciální koncentrovaná oční maska určená k péči o jemnou pokožku očního okolí. Viditelně napíná, zpevňuje a redukuje mimické vrásky a váčky pod očima.

Krajina kolem očí je po aplikaci masky vyživená a výrazně jemnější.

Použití: naneste ve viditelné vrstvě v krajině očí. Po 10 minutách zbytky masky lehce setřete nebo odsajte vatovým tampónem. Aplikujte dvakrát týdně na očištěnou pleť.

Účinné látky

Kaviár byl vždy symbolem luxusu a jako takový dokáže předat pleti spoustu ze svého bohatství.

Uvnitř obsažené aminokyseliny mají nanejvýš pozitivní vliv na vývoj kožních buněk a hydratační efekt, načež mastné kyseliny vodu uzamykají a pleť vydrží dlouhou dobu hydratovaná a mladá.

Vitamíny jsou hlavním nástrojem na likvidaci vrásek a regeneraci pleti. Rovněž působí příznivě proti účinkům volných radikálů.

Minerály oplývají zpevňujícím účinkem.

Kód produktu: T1011

Velikost: 50 ml

Cena: 550 Kč

Dostupnost: na skladě

Další produkty

Chris Farrell - Sun Care Sun Tan Booster, krém pro rychlejší a stejnoměrné opálení Sun Tan Booster, krém pro rychlejší a stejnoměrné opálení Tiomi Čistící bylinná voda - Herbal Cleansing Water Čistící bylinná voda - Herbal Cleansing Water CHris Farrell - Mineral Therapy Rich vitality system, pleťový krém pro zralou pleť Rich vitality system, pleťový krém pro zralou pleť Tiomi Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day Chris Farrell - Purell Basic Moon Drops, hydratační krém na první vrásky Moon Drops, hydratační krém na první vrásky